טיפים לפני מכירת נכס

שתפו

לפני שמוכרים נכס, כדאי לחשוב כיצד להפוך את הנכס לאטרקטיבי יותר למכירה. זה יגרום לכמה דברים: (1) יהיו יותר מתעניינים על הבית, (2) הצעות המחיר על הנכס יהיו גבוהות יותר (3) בסופו של דבר המכירה תהיה קלה יותר.


כמה טאצ'-אפים קלים יכולים ליצור רושם חיובי יותר על קונים פוטנציאליים:


1. בחן את הנכס שלך מעיניים אובייקטיביות, נסה לבחון את הבית כאילו אתה מגיע לשם בפעם הראשונה והתבונן במה שאתה רואה ומה הרושם שמשאירה הדירה על המבקר בה. התעלם מהתחושות האישיות שלך לגבי הנכס, חפש את הדברים הקטנים שמפריעים למראה הדירה (זה יכול להיות ידיות מטבח שבורות, צבע דלתות מתקלף וכו'). החלף ותקן את אותם הדברים הקטנים שהורסים את המראה הכללי של הדירה.


2. סידור יסודי של הנכס וניקיון- סדר את הדירה והיפטר מהבלגן. זה הזמן להיפטר מערמת הנעליים בכניסה לבית, מעומס של ניירות וחפצים בפינת האוכל וכל מה שגורם לבית להראות פחות נעים. כמו כן, נקה את הדירה- כולל חלונות, נברשות, רצפות, מכשירי חשמל גדולים וכו'. אף אחד לא רוצה לקנות בית מלא בבלגן ולכלוך. בית כזה יוצר תחושה של מחנק ורצון לברוח משם. אתה רוצה לתת למבקרים בנכס תחושה נעימה כאשר הם נכנסים, הסדר והניקיון עושים זאת.


3. צבעית הבית- צביעה בצבעים רכים, ניטרליים, שנותנים תחושת ניקיון ורעננות. גם אם אתה מאוד אוהב את הסלון שלך צבוע בצבע כתום זרחני, רוב האנשים לא יאהבו זאת. צבעו בצבעים נעימים לעין. צביעה בצבעים ניטרליים גם תאפשר לקונה להתמקד בחללי הבית ובמה שהם יכולים לעשות בבית.


4. תאורה- כאשר נכנסים לבית מואר, עם גופי תאורה מרשימים, הבית נראה מואר, יפה ומרשים יותר. כדאי לוודא שגופי התאורה נעימים לעין, מאירים מספיק את הדירה ומקנים את מקסימום התאורה שניתן לקבל. במידת הצורך רכשו אהילים לכיסוי בתי נורה ערומים.


5. הוספת אלמנטים עיצוביים- דירה "ערומה" נראית פחות טוב מדירה מעוצבת. כדאי לבצע הלבשה של הדירה, הוספת צבע ואלמנטים עיצוביים תורמים מאוד למראה הבית.


6. וודאו שהכניסה לבית מזמינה וגורמת למבקרים לרצות ולהיכנס פנימה- לעיתים קרובות אפשר למצוא דירות מושקעות ויפות שנמצאים בבניינים מוזנחים. חדר מדרגות או שער כניסה נקיים ומזמינים יעודדו יצירת רושם אצל המבקרים בדירתכם.

להשאיר תגובה

Your email address will not be published.

מאמרים קשורים

אין מאמרים קשורים
he_IL